Japonların ‘tırnak süsleme sanatı’ Ankara’da
banner20

Japonların ‘tırnak süsleme sanatı’ Ankara’da

15 Mart 2013 Cuma 10:37

Japonya’da yaygın şekilde uygulanan ‘Tırnak Süsleme Sanatı’ Ankara’daki hanımların da ilgisini çekti. Bahar Nail Art, ülkesinden uzakta yaşayan Japonların yanı sıra başkentli kadınların ziyaret ettiği bir adres oldu.    İşyeri...

Japonların ‘tırnak süsleme sanatı’ Ankara’da
banner15
Japonya’da yaygın şekilde uygulanan ‘Tırnak Süsleme Sanatı’ Ankara’daki hanımların da ilgisini çekti. Bahar Nail Art, ülkesinden uzakta yaşayan Japonların yanı sıra başkentli kadınların ziyaret ettiği bir adres oldu.

    İşyeri sahibi Bahar Babacan, Japonların kendi icadı olan sanatın son birkaç yıldır Türkiye’de uygulandığını belirterek, tırnak süsletme merakı olan kadınlara verdikleri hizmeti anlattı.

    Kadınların tırnaklarına rengarenk ojelerle, sıra dışı desenler çizerek,sim, taş veya pullarla süslediklerini belirten Babacan, arzu eden müşterilerin tırnaklarına swarovski taş veya toz altın da işleyebildiklerini ifade etti.

    Özellikle çalışan kadınların tırnaklarını süsletme merakının fazla olduğunu söyleyen işyeri sahibi, gelin adaylarının da tırnaklarını süslemeye başladıklarını dile getirdi.

Yorum Gönder

@name x